Results 1 to 6 of 6

Thread: Abiprogrammid

Default Küsimus

Kas ei võiks need eestikeelde tõlkida ja siis anda need lingid kuna siiski on Siin palju rahvast kes ei oska inglisekeelt.

Linzy

Quote Originally Posted by Linzy View Post
    Kas ei võiks need eestikeelde tõlkida ja siis anda need lingid kuna siiski on Siin palju rahvast kes ei oska inglisekeelt.

Linzy
    Ma nüüd hästi ei mõista mida sa eesti keelde tahad tõlkida?
    Need on ju välismaised lehed, mitte eesti lehed...

Need ei ole ju eestlaste tehtud...
    Travian ei ole eesti mäng, see on siia maale lihtsalt laiendatud.

Nendel linkidel olevad lehed ei ole mitte kuidagi muud moodi Travianiga seotud, kui ainult mõned asjaarmastajad amatöörid on oma ja teiste mängimise hõlpsamaks teinud.

Ei saa neilt nõuda, et nad oma lehe meie keelde tõlgiks.
    Kuigi üks leht pakkus välja võimaluse, et keegi saadab talle tõlke ja ta paneb selle üles, aga see oli tolle inimese oma voli, et ta seda lubas.

Ükski nendest lehtedest ei ole Traviani mängu loojate tehtud.

Minul on näiteks excelisse tehtud valemid, et kui kaua mul mingi punktiga kauplemine aega võtab ja kui kaugele mu sõdurid mis ajaga jõuaks...

Kõik on võimalik ise arvutada ja teha, kuid need inimesed on selle lihtsalt avalikustanud kõikidele mängijatele.

Ise tegelen programmeerimisega ja kui antakse abiprogrammi loojate poolt luba muuta eesti keelseks, siis teen seda. Äkki saab kunagi mul valmis üldine abiprogramm kus on kõik koos ning eesti keeles.

lendav raamat's Avatar

see on näiteks eestikeelne: http://www.travian-reports.net/ee/
    kelle jaoks ma siis kirjutan kui mitte teie jaoks?
    oleks tore kui keegi mu postitusi ka kunagi loeks...

cr33per's Avatar

Nii tore ja nunnu, et aitate algajaid eestlasi selliste sõbralike programmide. Keegi võiks mind ka aidata! Tahaks teada millist scripti Aspera, Siimu juures, Kirp jne 4server kasutab. Eks siin väiksemad ja kehvemad levivad, kuid päirs 8M nädalas nendega kätte ei saa. Ilmnähtvalt on siin Traviani-developeride poolset abi saadud - mõni inside progreja üht-teist levitanud.

Iseenesest on tore näha, et Travian üritab reklaamide ennast sellist "suurte poiste" strateegia mängude hulgas, reklaam välja jäetud. Kuid seesmiselt nii lapsik GOLD CHAIN ja scripte full.
    Zzzzzzz.....