Results 1 to 6 of 6

Thread: Uus Traviani tournament 2012 alustab!

iks's Avatar

Thumbs up Uus Traviani tournament 2012 alustab!

Jou!

Oled sa kogenud Traviani „hunt“?
    Kas sul on piisavalt julgust ning võimu, et vastu astuda parimatele Traviani mängijatele üle maailma?
    Kõigi aegade suurimad Travian Tournament ülemaailmsed kvalifikatsiooni raundid algavad 05 detsembril 2011. Ära lase võimalust käest!
    Registreeruda saab alates 28.11.11 ühte 16-st 2x-Speed Travian 4 kvalifikatsiooni serverisse. Ülemaailmses serveris saab isegi keelt vahetada, juhuks kui peaks vajadus olema ning mängida tournamenti just omale sobivas keeles.
    Pane tähele, osavõtjate arv on piiratud, seega kindlusta omale koht kohe praegu!
    Auhinnafond on väärt 150 000 eurot! Igal mängijal on võimalus võita, mitte ainult neil, kes omavad suuremaid numbreid.

Üksikasjad:
    • 5 detsember algavad kvalifikatsiooni raundid
    • 2012 keskel: kvalifikatsioonid lõppevad – algab finaal.

Lisainfot auhindade ning oluliste detailidega saad aadressilt 2012 Travian Tournament koduleht
    Lehel on ka tähtsamate sündmuste ning statistika lugeja. Vaata üle!

Kogu kokku oma sõbrad ja liidukaaslased ning saage osa Traviani ajaloost!

Parim sõdur võitku – me arvestame sinuga!

iks's Avatar

Thumbs up

Kodulehte on uuendatud!
    Külastage ning liituge!
    Kliki SIIA

Tervist

kavatseme oma pundiga antud truniirist osa võtta. Otsime oma seltskonda aktiivseid mängijaid. Kui keegi on huvitatud siis regage ennast +-s alasse ja teeme sinna oma pesakese ning proovime üheskoos järgmisesse ringi murda

Celdair

Oleks see Travian 3 oleks ma kohe käpp ja lammutaja, aga jamh... Kõik on T4....

Ma olen praegu Ttraviani finaalis, kui keegi on ka seal siis võtku minuga ühendust Skype: kookos7