Results 1 to 7 of 7

Thread: Küsimus

Default Küsimus

Kuidas saada kõige kiiremini populatsiooni?

ehita ehitisi
    Manowar kill!!!

Tere

Kui rajan rohkem külasid,siis üldine pop tõuseb kiiresti...kuid küsimus oleks:Kas see foorum on väljasurnud??
    Pole küll miljon aastat,nagu saurad..kuid juba aastast 2012 pole siin keegi kirjutanud miskit!

Tervitused,Martin

Kas nii ongi, et hüljatud alale, tekivad uued loomad peale seda kui olen mehed seda rüüstama saatnud, ise teades, et seal ühtegi elukat ees ootamas ei ole? Kuna olen algaja kaitsega ja roheline alles, siis ei saa ka teisi külasid rüüstata. Meestest ja ressurssidest on aga kole kahju, kui nad jälle ei kusagilt tulnud elukatele alla peavad jääma.

prefontaine20's Avatar

Quote Originally Posted by suslik View Post
    Kas nii ongi, et hüljatud alale, tekivad uued loomad peale seda kui olen mehed seda rüüstama saatnud, ise teades, et seal ühtegi elukat ees ootamas ei ole? Kuna olen algaja kaitsega ja roheline alles, siis ei saa ka teisi külasid rüüstata. Meestest ja ressurssidest on aga kole kahju, kui nad jälle ei kusagilt tulnud elukatele alla peavad jääma.
    1.Oaaside rüüstamine – väheneb tugevamate loomade esinemine oaasis, kuid suureneb üleüldine loomade esinemissagedus. Pideva rüüstamisega ei hoia enam oaasi puhtana, vaid oaasidesse tekivad loomad kiiremalt tagasi. Speed serverites on loomade arv oaasides veelgi suurem. Lühidalt öelduna on oaaside rüüstamine nüüdsest riskantsem.

Selline muudatus tehti siis 2 kuud tagasi.
    travian is a disease

Olen ma õigesti aru saanud, et hõbedat saab vaid seiklustelt ja vahetades kulla vastu? Või on veel mingeid võimalusi?

Former Community Manager Mölaööbik's Avatar

Hõbedat saab ka oksjonil esemeid müües.

Terv.
    Mölaööbik
    Sul on küsimusi? Ja Sa ei leia vastuseid siit : T4 Vastuste lehekülg
    Kirjuta mängusisesele toele. Kirja saajaks märgi : Support
    Toe töö on vabatahtlik ja nad ei ole 24 tundi saadaval.