Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 11 to 20 of 32

Thread: EE liidud

mina ütlen niipalju: pop ei loe midagi,vaid sinu armee suutlikkus,mis kasu on linnadest,kui sa seda kaitsta ei suuda?

P.S minu liidus oli sama asi,mis ülalpool öeldud 1 liit tuli minu liidule peala,palusime abi siis enda liitlaselt ,to saatis mehi kaitsex ja siis tuli välja et nad liitlased(minu liidu kaitsja ja ryndaja liidud)
    põhimõtteliselt liitlased sõdisid enda vahel

idee oli kindlasti õilis (EE liitude loomine), kuid jooksis karidele, sest asi käis kuidagi ülepeakaela. see väide ei pretendeeri mingile absoluutse tõe nimetusele vaid on minu isiklik subjektiivne arvamus, mis võib olla väga kaugel objektiivsusest, sedagi vaid seetõttu, et ma ei oma objektiivset infot. War liitu mind omal ajal ei võetud, ka kek ei reageerinud, mistõttu ei tekkinud mul ka lähimaid suhteid nn "suurte" tegijatega, kelle käest objektiivset infot saada. lähtun sellest, mis minu kõrva niiöelda kuulujuttudena jõudnud. teadagi on kuulujutud alati hullemad, kui tegelikkus, kuid terake tõtt on neis alat. ma ei tea, kas probleemid kehtisid kõigi ee liitude kohta või olid omasd vaid üksikutele tiibadele. Põhiprobleem oli see, et tuldi kokku ja taheti kohe soomlaseid murdma hakata. Ma ei saa aru, miks peetakse just neid kõikide hädade - alates aafrika näljahädast ja lõpetades austraalia metsapõlengutega- põhjuseks. On naljaks, et kui mul omalgi tekib kellegiga konflikt, siis alguses on muidugi kõik pooled ülbust täis, aga kui siis juhtub, et mina osutun tugevamaks, proovitakse alati minu südametunnistusele rõhuda, et mis me eestlased üksteist notime, keskendume parem HL-i hävitamisele. See on ju jama. Me kõik teadsime siis ja teame ka nüüd veel paremini, et ei saa sellega hakkama. HLi suured tegijad on end korralikult üles ehitanud ja oskavad end kaitsta. Selleks , et nende ühiskaitset murda, olleks vaja hiigelarmeed, mida keegi meist ju koguda ei viitsi. kõik tahavad kohe tegusid teha. Lisaks leian ma, et mängu põhimõte pole ju HL liitude hävitamine. Võidab ikkagi see, kes ime valmis saab. MIDA OLEKS PIDANUD TEISITI TEGEMA? Arvan, et lahingusse tormamise asemel oleks tulnud kõigepealt üles ehitada korralik kaitse. Lahinguarmee on kallim ja selle pidev tootmine kurnab rohkem. Kui liidu iga liige omaks aga kõigis oma linnades valmis müüri ja 3000 rüüsepa juures üles arendatud kaitseväelast, siis oleks pilt teine. Siis olnuks võimalik ka korralikku ühiskaitset korraldada. alles siis kui kaitse püsti. oleks olnud aeg mõelda ründele. Tark oleks olnud luua liidule paar suuremat rünnakrühma, et teistele tee puhtaks teha, kui sõjaks peaks minema.
    Ok, see kõik väga vaieldav teema ja kes olen mina esmakordne mängija, et siin õpetussõnu jagan, kui ma ise ei tea, mis tegelikult toimus, aga ühte tean raudselt. Liit on täpselt nii tugev, kui on tema nõrgim lüli (targad sõnad, mis üks mu enda liidukaaslane mulle välja ütles). Seetõttu olnuks HL i kallale tormamise asemel targem olnud oma nõrgemaid liikmeid järgi aidata - toetada teda varudega, et ta oma tootluse korda saaks, et ta saaks omale kaitse korda jne. Paraku toimiti vastupidi. Liikmeid sunniti ehitama mehi ja saatma neid ei tea kuhu surema- sisuliselt kurnati üksteist , sest keegi juhtidest põdes samat haigust, mis vaevas hitlerit ja napoleoni.

tegelt võiks veel pikalt rääkida, aga on vist selge, et juba praegunegi kirjutis garanteerib mulle mõningate kriitikat mittekannatavate EE meeste rünnakud, millest on kahju, aga ma lihtsalt pidin midagi ütlema.

MÕTLEMISAINET - HLi hävitamine ei ole mängu eesmärk. see võib olla küll kellegi kinnisidee, aga mängu võidetakse teisiti. võidab see, kes ehitab ime. kui tahetakse end vastandada HLile ja nagu tavaliselt rõhutatakse- soomlastele (kuigi on teada, et ka HL sisaldab eestlasi- vähemalt ühes tiivas), siis tasuks mõelda, et neid on vähem, kui eestlasi (tegelt on nõme sedasi rahvuse baasil vahet teha) järelikult on eestlastel korraliku ja koordineeritud koostöö korral võimalik asi võita. Hetkel oleme küll lapsekingades ja murrame üksteise peal hambaid, sest miskipärast on juhtunud, et enamus meist on hiiglaslike egodega ja peavad end jumalateks. Tegelikult olen aga jumal mina. Just praegu proovime oma jüngritega mõttejõu abil vaimut panna oma linnu hävitama ja mehi nälga suretama

Teate eesti liidud te võiksite EWI sõnu tõsiselt võtta ja jätta üksteiste hävitamine ja hakkata koostööle küll siis jõuame eesmärgini . Minu ettepanek oleks selline et lõpetaga üksteiste hävitamine vaid aitata tõesti nõrgemaid ja siis hävitada konkurendid et ehitada IME.Paistab et eesti poistel meeldib lausa üksteiste kõrisid lõigata.

Quote Originally Posted by maamees View Post
    Teate eesti liidud te võiksite EWI sõnu tõsiselt võtta ja jätta üksteiste hävitamine ja hakkata koostööle küll siis jõuame eesmärgini . Minu ettepanek oleks selline et lõpetaga üksteiste hävitamine vaid aitata tõesti nõrgemaid ja siis hävitada konkurendid et ehitada IME.Paistab et eesti poistel meeldib lausa üksteiste kõrisid lõigata.
    no nii äärmusesse ei tasuks ka päris laskuda. on teada, et areng nõuab resu. seda saab ise toota, aga palju annab juurde ka röövimine. keda sa siis ikka röövid, kui eestlaseid röövida ei või. enamus muumaalasi, kes kõvasti vastu ei hammusta, on juba välja tõrjutud. samuti on vaja ka väepealikku arendada, milleks tuleb sõda pidada.
    minu jutu mõte ei olnud, et saame kõik sõbraks ja teeme ühe suure vaestemaja, kus loodritest ja muidu saamatutest koosnev taak edasipürgijaid pidurdama hakkaks. mina tahtsin juhtida tähelepanu selllele, et püüdlused HLi välja süüa (mulle on jäänud mulje, et sellised olid olemas) tuleks unustada nagu ka liigselt kurnav sõjategevus. selle asemel tuleks keskenduda kaitsele ja kiirele arengule, vaadata kriitiliselt üle igasugused ülisuured liidud, kus palju suvitajaid ja luua nende asemel väiksemad hästi funktsioneerivad üksused, milleiste koostöö tulemusena on juba kõik võimalik.
    rüüstamist ja sõdimist tuleb jätkata ning mingit eestlased kokku jne suhtumisega ei jõua ka kuhugi-

-selle põhjenduseks(selgituseks) sobib hästi lõpp ühest vanast anekdoodist, kus põrguekskursioon eestlaste katla ümber imestab, et miks seal valvet pole- vaid üks poolpime ja igivana tukkuv kurat. Luciferi selgitus :" siin piinlevad eestlased. neile polegi sisuliselt valvet vaja. niipea, kui keegi neist peaks üritama katlast välja ronida, tirivad teised ta sisse tagasi...."

Tead EWI miks sa sööd oma sõnu ja kirjutad endast anektoote sa rikkud selle viimasegi koostöö ära. Teate eesti liidud mull on ettepanek koostööle ,selleasemel et hävidada väikseid populatsiooniga külasid võiks hoopis võtta käsile Hl liidu suuremad külad ,kui kõik koos ühe tiimiga sõdida nõrgestad vaenlast tugevasti. Vaatake ise Teutoonid ja Keldid on Hl liit ja meie eesti tugevamad liidud on samast puust aga samas on Roomlasi üle 50% kui tahame hävitada Hl siis peab tegema võimsa rooma impeeriumi ja muidugi te ütlete et mida sajamad aga muidugi Roomlased arenevad aeglaselt see eest onnende ühine löök Teutooridele ja Keldidele tõhusam.Ja üksasi veel ärge hakake taga kiusama travinis maameest sest temalei ole midagi siinse tekstiga pistmis.

Banned

ei saa ütelda et koostööd ei ole, lihtsalt see on ainult mängijate vaheline -- rohkemat tahta on hetkel palju tahetud.

ja kes on nii loll et läheb vabasurma kui HL suuremaid linnu ründab, eriti need kellel on midagi kaotada....kui selja taga kedagi ei ole siis seda ei juhtu.

ma oleks hea meelega nõus tegema HL-ga koostööd, arvan et see sujuks paremini kui eestlastega...ja mul tähtis hea koostöö mitte patriotism

Küll on jama ma täitsa vihane kirjutasin lõunaajal siia vastuse aga keegi tark on selle ära kustutand see siis on sõnavabadus kas tõesti serveri admin oli selle taga????. Mis puutub kirjasse siis ütlen kokkuvõtteks et kõik on võimalik kui väga tahta ,sest vaatata kolme HL liidu popolatsioon siis peaks olema eesti liidud ülekaalus.

kusjuures seekord olen ma vaimuga täiesti nõus. paraku jääb muidugi siingi kummitama oht, et kas ei lähe me sedasi "seal on ikka parem, kus meid pole" liimile? miskipärast arvan, et ka seal on isepäid ja muid naljamehi. paraku jah, eestlaste hulgas on neid kuidagi eriti palju, aga eks meid ole ka rohkem.

maamehele- see mida sa minu jutust välja loed, näib sõltuvat suuresti sinu enese tahtmisest ja tõlgendamisoskusest. lugesin ise asjad uuesti üle ja sain neist ikka aru nii nagu ma mõtlesin.
    ma saan aru sinu patriotismist jne, aga paraku saaks see toimima alles pärast seda kui "terad on sõkaldest" eraldatud. ei hakka siia enam pikka juttu kirjutama ja omi ideid kellegile pähe määrime, igatahes teises serveris on mul omad plaanid, esimene on nagunii esmane kogemus ja seega õppusena võetav.

Banned

esimene eesti server....mis siit tahta

enamus eestlasi alustasid ju puhta võhikutena

ja siis tulid sommid ka siia, kellel x serveris juba kogemusi

mida te ootasite?

Banned

no ikkagi peaks nii tegema, et mingil päeval mingi kellaaeg kõik mängijad saadavad korraga kõik oma mehed HL-i pealinnale rünnakule ? :P