Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 21 to 30 of 32

Thread: EE liidud

Quote Originally Posted by vaimu View Post
    esimene eesti server....mis siit tahta

enamus eestlasi alustasid ju puhta võhikutena

ja siis tulid sommid ka siia, kellel x serveris juba kogemusi

mida te ootasite?
    Hl liitudes pole ainult soomlased
    on möned eestlaset ga
    aga alustasimme nii et alkuses oli ainult paar soome poissi

Ewi, sa räägid täitsa minu mõtteid. Liitudel puudub tegelikult kaugem eesmärk, milleks on Maailma Ime ehitamine. Pigem nauditakse pidevat sõdimist ja niisama lühiajalist tegevust, millel natarite tulekuga pole pikka perspektiivi. Nii nagu enamikus sportmängudest (sõja imitatsioon) on tähtsaim kaitse, peaks see ka siin olema...

Thumbs down

Quote Originally Posted by zaku View Post
    Hl liitudes pole ainult soomlased
    on möned eestlaset ga
    aga alustasimme nii et alkuses oli ainult paar soome poissi
    reeturid.....

Quote Originally Posted by Valtsing View Post
    Kavatsed üksi WW-d ehitama hakata? Mis p.....sse saatmisesse puutub siis arvan, et su populatsioon oli alla 100 . Muidu oleks veel viisakalt öeldud, et oled liiga väike
    Pop oli normis,aktiivsus 10x päevas..Üldiselt olen ise hakkama saanud(praegu 3 küla),pole mul neid suuri liite vaja,kes nii ülbed on! Ma ei hakka oma küla nimesi ütlema,muidu läheb asi jamaks.

kaua sa mänginud oled?

HL tõesti pole eestlased ja nad ei torgi teid kui teie neid ei torgi.
    samuti ilusti suhelda siis nad on väga abivalmis inimesed.
    ja suhteliselt palju on HL liitudes eestlasi.
    kui keegi lugeda oskab siis ühe HL tutvustus on siin samas foorumis eesti keelne niiet jh.
    Ise need EE liidud ei suuda omavahel läbi saada ja sõdivad ja tean seda ise omastkogemusest väga hästi. Niiet eestlased ei suuda omavahelgi kokkuleppida midagi mida te siis üldse teha suudate?
    Ja HL on tegelt väga sõbralik liit ja sellessuhtes on mul väga head kogemused.

Miks reetur?
    Kurat kui eesti liidud sõdivad omavahel ning ei saa hakkama miks peaks ma siis seal vahtima?
    Nii nagu eestlasele omane mõeldakse vaid omapeale ning enda heaolule siis miks mitte liituda normaalsete inimesetga kes aitavad üksteist ja on toeks?

HL is pole normaalseid seal ainult eesti mahamüüjad,peksavad lampi mu sõprade kontosi maatasa,ise räägivad et "ah ma kõrvaldan ohtu" no kuule kui mingi vend kel pop on 20 000+ ja ütleb sulle et kõrvaldab ohtu(venda kellel on pop 300) mis kuradi oht see on, nad on nagu mingid traviani maanias vms,aru ma ei saa neist ....üleks nii mõndagi nende kohta,aga ei taha bänni saada, ja sina ära tule HL-i promoma seal ei ole abivalmid ja sõbralikud inimesed vaid halastamatud pätid

FreeZer's Avatar

Quote Originally Posted by Daidus View Post
    HL is pole normaalseid seal ainult eesti mahamüüjad,peksavad lampi mu sõprade kontosi maatasa,ise räägivad et "ah ma kõrvaldan ohtu" no kuule kui mingi vend kel pop on 20 000+ ja ütleb sulle et kõrvaldab ohtu(venda kellel on pop 300) mis kuradi oht see on, nad on nagu mingid traviani maanias vms,aru ma ei saa neist ....üleks nii mõndagi nende kohta,aga ei taha bänni saada, ja sina ära tule HL-i promoma seal ei ole abivalmid ja sõbralikud inimesed vaid halastamatud pätid
    Nii jutt ei puuduta enam EE liite, ehk siis asi on käest läinud. HL ei ole kuidagi EE liit. Nii et aitab sellest siin. Jutt õigele teemale või läheb teema lukku.

PS! HL - is on väga mõistvad, viisakad ja sõbralikud inimesed, kui sa nendega ilusti kontakteerud. Nii paljudega kui mina olen rääkinud kõik on olnud toredad inimesed. Pealegi see on mäng, nii et ei tasu liigselt erutuda.
    Kõik sõimu, viha ja korralikke arutelusid ootab postkast. Edasised arutelud peale EE liidu kustutatakse siit teemast!

FreeZer
    Why should i write anything if nobody bothers to read it?