Page 4 of 4 FirstFirst ... 234
Results 31 to 32 of 32

Thread: EE liidud

EE liidud võiks teha eestlastega koos tööd, et võita mäng ma ise ka esimest aastat mängin seda.
    Ainus võimlus võibollagi koos töö!
    Mina olen koostööks alati valmis!

h3rk0's Avatar

Quote Originally Posted by kukeke:D View Post
    HL tõesti pole eestlased ja nad ei torgi teid kui teie neid ei torgi.
    samuti ilusti suhelda siis nad on väga abivalmis inimesed.
    ja suhteliselt palju on HL liitudes eestlasi.
    kui keegi lugeda oskab siis ühe HL tutvustus on siin samas foorumis eesti keelne niiet jh.
    Ise need EE liidud ei suuda omavahel läbi saada ja sõdivad ja tean seda ise omastkogemusest väga hästi. Niiet eestlased ei suuda omavahelgi kokkuleppida midagi mida te siis üldse teha suudate?
    Ja HL on tegelt väga sõbralik liit ja sellessuhtes on mul väga head kogemused.
    Miks EE liidud ei saa läbi ? üks näide on juba see, kui mul on teise EE - ga liitlus ja Mittekallaletungi leping ja tema pole suutnud oma liidu liikmetele selgeks teha, et liitlasi ja Mittekallaletungi lepinguga liite ei ründa, siis sina passid, et teised saaksid sind rünnata ? '' mina küll passima ei jääks'' loomulikult kui selline asi juhtub üle kolme korra, siis igasugune koostöö lõpetatakse, kas ründaja visatakse liidust välja, ning farmitakse/tehakse maatasa, kui ei visata ja ründab uuesti, siis on selles süüdi juba liidu juht, ning kannatavad kõik teised ühe ohmooni pärast.

HL on sõbralik ? loomulikult on, aitab sind, et sa areneksid, tootlikus kasvaks ja siis farmib sind ära . Samas see on ikkagi eesti server ja me peaksime võitlema selle eest, et võit tuleks EESTLASTELE .
    h3rk0 .