Page 1 of 4 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 32

Thread: EE liidud

Unhappy EE liidud

siin on palju poleemikat tekitanud need uued EE liidud, millega pidavat eestlaste mängupositsioon paranema ja soomlaste eelisseis vähenema. Lugesin, et olen ka kusagile nimekirja pandud ja pean liituma mingisuguse tiivaga, aga mis toimub? Kust kohast on võimalik saada infot selle liidu ja tema eritiibade strateegia ja tulevikuvisioonide kohta? Mitte, et ma tahaks kuulda suuri sõnu, et "nüüd oleme nagu üks mees, ja küll me veel näitame..." vaid ikka konkreetsed ja kaalutletud strateegiad. selle kohta info puudub. Puht uudishimust olen kogu aeg ka top 10-l silma peal hoidnud ja sealne statistika hetkel küll mingit muutust ei näita.- nädala ründajateks on nii eestlased kui soomlased läbisegi, rüüstajateks samuti, kui aga vaadata nädala kaitsjaid, siis on asi ikka väga kallutatud. Hetk tagasi olid seal kõik eestlased, väljaarvatud 8 koht. Analüüsides punktide arvu (ründajate ja kaitsjate omi) julgen väita, et kui need ee tiivad oleks tõesti HL liidu sihikule võtnud, siis peaks ka kaitsjate edetabelis see näha olema. Praegult loen ma igatahes välja, et eestlased jätkavad vanas vaimus üksteise kottimist! Sellisel juhul, andke andeks, aga mina sellel uuel liidusüsteemil mõtet ei näe ja nimetaks seda "uhke sildi all tehtavaks *****". Kui nüüd keegi vaielda tahab, siis lisan veel, et farmimine farmimiseks, nädala rüüstaja ja kaitsja kohad sõltuvad siiski mahalöödud meeste arvust. Oleksin ka ise ühekorra tabelisse saanud (kaitsja omasse) ning tean seetõttu vägagi hästi, et 2000- 3000 kaitsepunkti kokku saada ei olegi eriti keeruline, kui vaid ründajaid jätkuks, pigem on see kallis. Siit siis küsimus- kas muutus ainult nimetus ja sisu jäi samaks? Miks käivad eestlased üksteisel vägesid maha nottimas, kui idee järgi tahetakse soomlastel kuraasi vähendada?
    Asjaosalised selgitage palun, muidu tundub mulle , et asi haiseb!

Banned

iga asi võtab aega ja kui
    palju vingud siis aitan ise sind sinna kaitsjate tabelisse saada! jäädavalt!
    Last edited by vaimu; 18-02-09 at 13:35.

sinu jõus ja suutlikuses ma ei kahtlegi! Paraku ei saa ma aru, mis tingis sinu pahameele.
    Esitasin ma ju küsimuse, et kust kohast oleks võimalik infot saada. Ja lisasin ettekujutuse, mis mulle on teekkinud saadaolevate andmete põhjal. Selgitasin endameelest piisavalt selgelt, millest see mulje tekib. Olgu siis keegi nii hea ja aidaku seda nn "eksiarvamust" muuta. Minu maatasa peksmine ei tee seda kohe mitte. Pigem tõestab minu praeguste kahtluste paikapidavust. Olen hetkel selle superliidu suhtes skeptiline. Samas tahaks aga siiski eestlase ka oma võimu saaksid näidata. Praeguses olukorras olen kahevahel- kas jätkata oma strateegiat või orienteeruda uuele- superliidu üldisele strateegiale. Milles see aga seisneb?

Paljud EE liidud pole diplomaadilisele kokkuleppele jõudnud. Ideaalne oleks kui kõik EE lühendiga liidud teeksid liitlaslepingud.

Banned

Quote Originally Posted by Karantiin View Post
    Paljud EE liidud pole diplomaadilisele kokkuleppele jõudnud. Ideaalne oleks kui kõik EE lühendiga liidud teeksid liitlaslepingud.
    mõned on piisavalt naiivsed ja mõtlevad et kui nad lambist EE liiduks end teevad siis kohe sõidetakse neile lepingutega sisse -- sorry, selleks et EE liiduks saada peab ka tingimusi täitma, mis on seotud nii kohaga kaardil kui mängijatele ja juhtimisele seatud tingimustega -- loogiline et kokku pandud niimoodi et suhete loomisel oleks ka mõtet ja valulikud just nendele liitudele, kus ei ole juhtimist ja enamus farmid -- aga selleks et raund vastu pidada ei ole ka erilisi võimalusi kui väike kribu tahab end tõestada.

alustuseks peab ise esitama avalduse selle kohta et tahad EE liiduks saada....mitte et lambist vaikimisi teed midagi ja kõik on super5. Pealegi ei olnud juba algusest peale plaanis neid nagu seeni teha, vaid liita väiksed liidud kokku ja tekitada tugeva juhtimisega ja sisereeglitega+liitumisele seatud tingimustega liit, mis saab siis suhetega kaetud ja arendadakse PM, AC, skypse või MSNis siis kommunikatsiooni ja ühistegevust.

ja enne kui hakkate mõtlema sellele et oma liidust teha EE, siis 90% et vastuseks on: liituge olemasolevatega, liitudes max 60 kohta, ja kohtade puudust ei tule veel et vaja oleks teha seenemerd EE-dest.

mõte seisnes selles et parandada liitude ühistegevust, suurendada ühetkuuluvustunnet ja tõsta liitude kaitsevõimet läbi rangema juhtimise.

Kui kõik on kõigiga liidus ning omavahel ei sõdita, siis ma ei näe sellel mängul mõtet! See jutt, et saab kellegagi liituda on tühijutt.Proovisin diplomaatilisel teel, kuid mind saadeti otseselt p.....! Jääbki tegelikult nii, et kõik üksikud farmid notitakse lihtsalt sellepärast maha,et tõestada oma suurliitlust?

Default To Ewi

Tere!
    Olen nõus, Ewi, sinu jutt on tõsi ja kui tahad lähemalt kuulda, kuidas EE liitudes asju aetakse, siis kirjuta, palun, minu Traviani postkasti. Siia ei hakka pikemalt kõigest kirjutama.
    Edu edaspidiseks!

ewi, sul on täiesti õigus.. see mis toimub on lihtsalt naeruväärne.. isegi liidus olevad EE tüübid notivad oma mehi.. tean juhte kus 1 EE liit tahab mingit küla üle võtta kelleltki, a see keegi kuulub mingisse täiesti lambikasse liitu, mis omakorda on liidus teise EE liiduga.. ja siis teine EE liit saadab sinna külla kaitse ette :P
    no ma ei tea.. tule taevas appi.. sama hästi võiks otse teist rünnata... ja ma ei räägi siin mingitest EE järelkajadest, mis tekkisid hiljem.. vaid suurtest tabeli eesotsas olevatest EE liitudest, kes üksteise mehi notivad

Banned

Default bilanss

EE on lagunenud, idee oli ju õilis mida darv ja teised liiduisad välja käisid ja teha üritasid
    see ühendus vaid ingitseb, ja sellisel kujul raundi lõpuks kestma ei jää

esimene serv ja eestlased ei suuda siin midagi ühiselt korda saata

Valtsing's Avatar

Quote Originally Posted by pillex View Post
    Kui kõik on kõigiga liidus ning omavahel ei sõdita, siis ma ei näe sellel mängul mõtet! See jutt, et saab kellegagi liituda on tühijutt.Proovisin diplomaatilisel teel, kuid mind saadeti otseselt p.....! Jääbki tegelikult nii, et kõik üksikud farmid notitakse lihtsalt sellepärast maha,et tõestada oma suurliitlust?
    Kavatsed üksi WW-d ehitama hakata? Mis p.....sse saatmisesse puutub siis arvan, et su populatsioon oli alla 100 . Muidu oleks veel viisakalt öeldud, et oled liiga väike