Results 1 to 10 of 10

Thread: Otsime mõttekaaslasi!

Default Otsime mõttekaaslasi!

küllap leidub siin mängus siiski palju ka neid (eriti alles alustanute hulgas), kes sooviksid mängida rohkem rahumeelset, diplomaatial ja heanaaberlikel suhetel põhinevat mängu, aga ei soovi või ei julgegi sellest avalikult teada anda. Tahaks seda teemat arutada, avaldage oma arvamust siin või kirjutage LOCK liidule. Ka ülimalt sõjakas mängus võiks ikkagi olla vaja rahusobitajaid, abipakkujaid, kaupmehi....või mida arvate Teie?

no siis on see ju väga kerge mäng

pole mõtet sõjaga on parem minuarust

Niks kas sinu linna on maatasa tehtud-selle kirja järgi arvan et mitte.

Mind pole veel kordagi rünnatud, sest olen kiirem olnud ja nüüd hoian ma ise läheduses olevaid külasid enamvähem kontrolli all. Üks kasutaja rääkis minuga ilusti ja lõpetasin tema ründamise. Minu meelest on väga tore teisi rünnata ja nende varusi röövida Endal kõik väljad alles 2 peal , v.a. viljapõllud. Aga ma kindlasti mõtleksin teist moodi kui oleksin ise üks lihtne farm.

ma olen täitsa nõus sellega et teiste varusid on mõnus näpata aga teiste linnasid pommitada...see on juba teine asi...

aga kas see neile meeldid kelle külasid farmiks teed ?

Quote Originally Posted by andre555 View Post
    aga kas see neile meeldid kelle külasid farmiks teed ?
    see on sõjamäng mitte "meeldimise mäng"

Pooldan rahumeelsust ja diplomaatiat , pole veel olnud võimalust kellegi vara näpata :P

Ma arvan, et paljud, kes väidavad, et neid on farmiks tehtud, ei tea mis loom see farm tegelikult on. Farm nagu selle sõna õiges tähenduses tähendab seda, et sa ei saa areneda. Kõik mis toodad viiakse ära.

Need, kellel paar korda päevas keegi rüüstamas käib pole veel mingid farmid.

Traviani mängu mõte on arendada end ja oma liit nii tugevaks, et mäng võita. Mis ma selle rahumeelsusega ja diplomaatiaga saavutan? Tiksun mängus. Toodan varusid ja ehitan aga uus väljasid juurde. Milleks? Et oleks ilus vaadata.

See selleks. Ma arvan, et kõik need rahumeelsed ja diplomaatilised tegelased hakkavad ühel päeval armeed looma. Huvitav küll miks? Ilus vaadata? Ja jumala pärast, ega nad ometi väejuhti ei tee. Mkm. Ja kui teevad, siis selleks, et ilus oleks vaadata. Ja selleks, et väejuht saaks kogemusi on vaja ju rünnata. Nüüd küsimus, kelle vastu need rahumeelsed siis sõdivad?
    Last edited by Uitaja; 23-05-09 at 23:02.

Lightbulb

Quote Originally Posted by TUlenka5 View Post
    küllap leidub siin mängus siiski palju ka neid (eriti alles alustanute hulgas), kes sooviksid mängida rohkem rahumeelset, diplomaatial ja heanaaberlikel suhetel põhinevat mängu, aga ei soovi või ei julgegi sellest avalikult teada anda. Tahaks seda teemat arutada, avaldage oma arvamust siin või kirjutage LOCK liidule. Ka ülimalt sõjakas mängus võiks ikkagi olla vaja rahusobitajaid, abipakkujaid, kaupmehi....või mida arvate Teie?
    sama hästi võid sa oma naabritega mitteametliku MKLi teha minul on ühe mängiaga MKL niiet mängiate vahelist diplomaatiat tegema