Results 1 to 9 of 9

Thread: naljakad kirjad

Default naljakad kirjad

uno94 05.10.08
    pealkirjata 11:47:24

**** pete tahat sõta siis sat ka sele teat et mul on paliu tutvust seles mänkus
    Last edited by FreeZer; 05-10-08 at 22:58.
    ela ise ja lase teistel surra...

pealkirjata 09:42:31
    mis ma sulle teind olen?

Quote Originally Posted by megro View Post
    pealkirjata 09:42:31
    mis ma sulle teind olen?
    Ahjaa, ühekorra olen teda rünnanud terve mängu jooksul
    Last edited by FreeZer; 23-10-08 at 14:51.

kas sul kas sul,alaus nupirk, tada kalbesim, vograuji cia savo finu ugru dialektu kaip muzikas koks

kas sul on igav sa raiskad ainult enda aega

Mul on varsdi kõik valmis sõjaks (varsdi ei olnud minu trukiviga)

minu kiri 2 või 1 a tagasi

suvi liikumine kiirem sest lunt ei ole .talv liikumine aeglasem sestr jalad on lumes kinni .sügisel surevad osat mehet teetel ära et nad saavad pikseka pihta ja lisaks liikumine aeglasem tulevat lehed näkku .kevadel kui mehet lähevad läbi metsa siis tulevad karut vastu aga võiks selline asi olla et hoiad vasemat hiire klahvi peal ja saad oma meestele tee ette teha ja siis saaks metsast kõrvale hoda .sammuti sügisele läheks veel asju vaia sõdurid võttavat kodusd kuuma kakoo kaasa

Tere!

Kui keegi sind ründab,siis püüa kaitsta ennast psühholoogiaga,ehk siis sellise kirjaga ning leidub ka halastust maailmas :P!

Parimatega,Martin

Angry Kadunud

Et järgnevat kirja mõista,peab olema mänginud :P

Saatja:
    anti185
    Teema:
    TEre
    Saadetud:
    eile 20:44
    Tere

Ma vaatan et sa oled meie liidu vastu huvi tundma hakkanud???
    Üks rünne veel meme liidu vastu siis hakkan mina sinu külade vastu huvi tundma.

Anti185

----

That's up. I don't really care because I really don't have time to play during the summer, so if there's someone that would want to take over or perhaps someone who'd want to be a town watch, that would be great. I'll be back like in august. If before that nobody wants the account or is willing to supervise it, I'll just keep on destroying D.O.G villages

naljakoht on muidugi eestikeeles

Tervitused,Martin

The agreement was canceled and we do not there is nothing in order to cry it Fsnadmour the all of your members will not نرحم one we do not want to play in this server, and our defense and attack will Ndmrkm them even to Ataaodon repeat threat

Pole naljakas