Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 11

Thread: liit 100%

Default liit 100%

kes soovivad võidelda liidu 100% vastu server 2.siis selleks on võimalus ,saates kaitset mängija katahan külla telmovek.
    soovijatel paluks ühendust võtta.esimestel abivägede saatjatel ei ole vaja muretseda vilja pärast.
    vabalt võib saata ka üksikuid mehi.

Yo, that's a good idea!

troop's Avatar

Take easy, man!

Tõsiselt mõistlik teema siia panna!!!Võibolla saadate kirja otse neile,et rünnake nt.seda või seda liiget meil seal kaitseväed !

päris koledalt kukkus sinu plaan läbi jah, aga vähemalt proovisid vms

poltergeist,ma ei saa aru mis öelda tahtsid.
    uduselt aiman ja siis vastan.
    ma soovingi et minu külasi rünnatakse.kaitses olla tunduvalt efektiivsem kui rünnakul.
    teine varjant mida sinu vastusest välja lugesin on see,et tundub,et tunnet muret nende pärast kes abivägesid saadavad.
    aga abiväed ju anonüümsed.keegi peale minu ja saatja ei tea kelle mehed mul abis on.

Pinky,ei saa sinustki aru mis kukkus läbi.mul teie pealt kogutud 18 000 kaitsepunkti ja 14 000 ründepunkti.lisaks veel üle 500 000 varusid.
    mida sa läbikukkumiseks pead.
    kas seda et ma üksinda teie liitu mättasse ei ole löönud.

Mul ka üks küssa. Miks just selle liidu vastu peab kogu ülejäänud kamp end mobiliseerima.
    Oh seda eestlaste kadedust. Kui keegi hästi mängida oskab, siis hing ei saa kuidagi rahu.
    Mina küll kade pole. Tahaks ka nii osavaks saada kunagi. Kas kadedus mind selle juures edasi aitab. Vat ei usu.

Tegelikult tahaks teada, et mis selle ühisrinde mõte on.

Seal 100% liidus on eestlasi ka ja mitte vähe...
    Mõtet sellel polnudki ta niisama lollitas vist

100% vasta ei saa keegi...peale A.C SQDR ....võibolla...

see 100% liit on nagu s1 HL...reeturid

Banned

Quote Originally Posted by Uitaja View Post
    Mul ka üks küssa. Miks just selle liidu vastu peab kogu ülejäänud kamp end mobiliseerima.
    Oh seda eestlaste kadedust. Kui keegi hästi mängida oskab, siis hing ei saa kuidagi rahu.
    Mina küll kade pole. Tahaks ka nii osavaks saada kunagi. Kas kadedus mind selle juures edasi aitab. Vat ei usu.

Tegelikult tahaks teada, et mis selle ühisrinde mõte on.
    ma arvan sedasama. pigem tehke endale sõjavägi ja õppige mängima.
    kõik on omamoodi head. pole mõtet silmapaistvamaid välja tõrjuda kuna nad on hästi mängima õppind. kõik on tulnud omadest kogemustest. neil lihtsalt neid nati rohkem olnud.